1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Svečių namas - su erdve svetaine ir židiniu, miegamaisiais kambariais, WC, dušais, virtuve, TV, internetu, mini biblioteka, jaukiomis poilsio ir vaikų žaidimų zonomis, didele lauko terasa ir vaizdu į ežerą. Virtuvėje yra visa reikalinga buitinė technikos įranga, indai maisto ruošimui ir serviravimui. Lauke yra kepsninė, žuvies rūkykla. Pageidaujant, maisto tiekimą ir aptarnavimą pasiūlysime iš mūsų rekomenduojamų verslo partnerių.
Keturiuose miegamuose kambariuose vienu metu gali ilsėtis 14 svečių, esant poreikiui galime pasiūlyti papildomas pristatomas lovas. Kambariai ypač patogūs apsigyventi šeimoms su vaikais.
 
NAUJIENA: Įrengti dar du miegamieji kambariai.  Nuo šiol sodyboje gali nakvoti iki 22-iejų svečių.

Lauko teniso kortas - su smėliu užpildyta sintetinės žolės danga, mėgstantiems pajudėti ir aktyvaus sporto mėgėjams. Norintiems išmokti žaisti tenisą ar tiesiog patobulinti savo įgūdžius, pakviesime profesionalų teniso trenerį. Teniso mokymams įrengta sienelė.
Kortuose yra krepšinio stovas, mobilūs futbolo vartai, galima pažaisti badmintoną, tinklinį.  

Pirtis. Atskirame name įrengta malkomis kūrenama pirtis, garinė turkiška pirtis. Po pirties pojūčiams sustiprinti - ežero vanduo ar ledinė eketė žiemą. Poilsiui, ramybei, atsipalaidavimui - patogus priešpirtis ir jaukus pirties kambarys, kuriame pageidaujant profesionalus masažistas atliks norimą masažą. Erdvios lauko terasos tinkamos jogos užsiėmimams, mankštoms gryname ore. 

Vandens pramogos. Pasiplaukiojimui ežere siūlome baidares, valtį, plaustą, saulės vonioms ir vandens malonumams - paplūdymį ir didelį lieptą ant ežero.
Mėgstantys žvejoti taip pat neliks nusivylę. Vienu švariausių ežeru Lietuvoje vadinamas Rubikių ežeras upeliais susisiekia su Dusyno ir Mūšėjaus ežerais, todėl žvejai gali tikėtis gausaus laimikio. Čia gaudomos lydekos, lynai, ešeriai, karšiai, kuojos, raudės, pūgžliai, šamai ir kitos žuvys. Po žvejybos ką tik sugautą žuvį galima išsikepti kepsninėje, išrūkyti rūkykloje ar tiesiog išsivirti skanią žuvienę.

Vaikų poilsis. Mažiesiems poilsiautojams specialiai įrengtas smėlio paplūdymys, kur yra negilus krantas ir saugu maudytis. Čia pat - žaidimų aikštelė ir batutas.